Aalesund
Witamy w Aalesund (Norway - Druga liga norweska) statystyki . Poniżej znajdziesz wiele statystyk dla tej drużyny. Ostatnie i następne mecze, najlepszych strzelców, czołowych zawodników, statystyki under/over stats, handicap itp.
Aalesund Staty
Statystyki ostatnie 6 meczów
Ogólne statystyki meczów
85
Meczów
138
Gole
1.62
na mecz
39
Wygrane
19
Remisy
27
Przegrane
56.5%
Over 2.5
78.8%
Over 1.5
29.41%
CS
57.65%
BTTS
Zmień statystyki drużyny:
Wszystkie
Home
Away
Norwegia - Druga liga norweska
Nierozpoczęty
Norwegia - Druga liga norweska
Nierozpoczęty
Norwegia - Druga liga norweska
Nierozpoczęty
Statystyki w sezonie
Wszystkie
Home
Away
Round 1
KR Reykjavik
3 2
Glentoran
0 2
01-07-2010
KR Reykjavik
3 - 0
Glentoran
08-07-2010
Glentoran
2 - 2
KR Reykjavik
Kalmar FF
1 3
EB/Streymur
0 0
01-07-2010
Kalmar FF
1 - 0
EB/Streymur
08-07-2010
EB/Streymur
0 - 3
Kalmar FF
Olimpija Lublana
0 0
Siroki Brijeg
2 3
01-07-2010
Olimpija Lublana
0 - 2
Siroki Brijeg
08-07-2010
Siroki Brijeg
3 - 0
Olimpija Lublana
Llanelli
2 2
FK Tauras Taurage
2 3
01-07-2010
Llanelli
2 - 2
FK Tauras Taurage
08-07-2010
FK Tauras Taurage
3 - 2
Llanelli
NSI Runavik
0 1
Gefle
2 2
01-07-2010
NSI Runavik
0 - 2
Gefle
08-07-2010
Gefle
2 - 1
NSI Runavik
CS Grevenmacher
3 1
Dundalk
3 2
01-07-2010
CS Grevenmacher
3 - 3
Dundalk
08-07-2010
Dundalk
2 - 1
CS Grevenmacher
Portadown
1 1
Skonto Ryga
1 0
01-07-2010
Portadown
1 - 1
Skonto Ryga
08-07-2010
Skonto Ryga
0 - 1
Portadown
Anorthosis
3 1
FC Banants 0 0
01-07-2010
Anorthosis
3 - 0
FC Banants
08-07-2010
FC Banants
0 - 1
Anorthosis
Randers FC
6 1
F91 Dudelange
1 2
01-07-2010
Randers FC
6 - 1
F91 Dudelange
08-07-2010
F91 Dudelange
2 - 1
Randers FC
UE Santa Coloma
0 0
Mogren
3 2
01-07-2010
UE Santa Coloma
0 - 3
Mogren
08-07-2010
Mogren
2 - 0
UE Santa Coloma
Sibenik
0 3
Sliema Wanderers
0 0
01-07-2010
Sibenik
0 - 0
Sliema Wanderers
08-07-2010
Sliema Wanderers
0 - 3
Sibenik
Zestafoni
5 0
Faetano 0 0
01-07-2010
Zestafoni
5 - 0
Faetano
08-07-2010
Faetano
0 - 0
Zestafoni
FC Zaria
0 1
Chazar Lenkoran
0 1
01-07-2010
FC Zaria
0 - 0
Chazar Lenkoran
08-07-2010
Chazar Lenkoran
1 - 1
FC Zaria
FK Karabach
4 1
FK Metalurg Skopje
1 1
01-07-2010
FK Karabach
4 - 1
FK Metalurg Skopje
08-07-2010
FK Metalurg Skopje
1 - 1
FK Karabach
Nitra
2 1
Gyori ETO
2 3
01-07-2010
Nitra
2 - 2
Gyori ETO
08-07-2010
Gyori ETO
3 - 1
Nitra
TPS
3 4
Port Talbot
1 0
01-07-2010
TPS
3 - 1
Port Talbot
08-07-2010
Port Talbot
0 - 4
TPS
Zeta 1 0
Dacia Kiszyniów
1 0
01-07-2010
Zeta
1 - 1
Dacia Kiszyniów
08-07-2010
Dacia Kiszyniów
0 - 0
Zeta
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
3 3
Fylkir
0 1
01-07-2010
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
3 - 0
Fylkir
08-07-2010
Fylkir
1 - 3
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
KF Tirana
0 1
Zalaegerszeg
0 0
01-07-2010
KF Tirana
0 - 0
Zalaegerszeg
08-07-2010
Zalaegerszeg
0 - 1
KF Tirana
Rabotnicki Skopje
5 6
Lusitanos
0 0
01-07-2010
Rabotnicki Skopje
5 - 0
Lusitanos
08-07-2010
Lusitanos
0 - 6
Rabotnicki Skopje
Trans Narva
0 0
MYPA
2 5
01-07-2010
Trans Narva
0 - 2
MYPA
08-07-2010
MYPA
5 - 0
Trans Narva
Szachtior Karaganda
1 0
Ruch Chorzów
2 1
01-07-2010
Szachtior Karaganda
1 - 2
Ruch Chorzów
08-07-2010
Ruch Chorzów
1 - 0
Szachtior Karaganda
Laci
1 1
FC Dnepr Mogilev
1 7
01-07-2010
Laci
1 - 1
FC Dnepr Mogilev
08-07-2010
FC Dnepr Mogilev
7 - 1
Laci
Ulisses
0 0
Bnei Yehuda Tel Awiw
0 1
01-07-2010
Ulisses
0 - 0
Bnei Yehuda Tel Awiw
08-07-2010
Bnei Yehuda Tel Awiw
1 - 0
Ulisses
Dinamo Tbilisi
2 0
Flora Tallinn
1 0
01-07-2010
Dinamo Tbilisi
2 - 1
Flora Tallinn
08-07-2010
Flora Tallinn
0 - 0
Dinamo Tbilisi
Tobył Kostanaj
1 1
Zrinjski Mostar
2 2
01-07-2010
Tobył Kostanaj
1 - 2
Zrinjski Mostar
08-07-2010
Zrinjski Mostar
2 - 1
Tobył Kostanaj
Round 2
KR Reykjavik
0 2
Karpaty Lwów
3 3
15-07-2010
KR Reykjavik
0 - 3
Karpaty Lwów
22-07-2010
Karpaty Lwów
3 - 2
KR Reykjavik
Shamrock Rovers
1 1
Bnei Yehuda Tel Awiw
1 0
15-07-2010
Shamrock Rovers
1 - 1
Bnei Yehuda Tel Awiw
22-07-2010
Bnei Yehuda Tel Awiw
0 - 1
Shamrock Rovers
Motherwell
1 1
Breidablik
0 0
15-07-2010
Motherwell
1 - 0
Breidablik
22-07-2010
Breidablik
0 - 1
Motherwell
Cliftonville
1 0
Cibalia
0 0
15-07-2010
Cliftonville
1 - 0
Cibalia
22-07-2010
Cibalia
0 - 0
Cliftonville
Maritimo
3 3
Sporting Fingal 2 2
15-07-2010
Maritimo
3 - 2
Sporting Fingal
22-07-2010
Sporting Fingal
2 - 3
Maritimo
Portadown
1 1
FK Karabach
2 1
15-07-2010
Portadown
1 - 2
FK Karabach
22-07-2010
FK Karabach
1 - 1
Portadown
Besa
0 1
Olympiakos Pireus
5 6
15-07-2010
Besa
0 - 5
Olympiakos Pireus
22-07-2010
Olympiakos Pireus
6 - 1
Besa
Videoton FC
1 0
NK Maribor
1 2
15-07-2010
Videoton FC
1 - 1
NK Maribor
22-07-2010
NK Maribor
2 - 0
Videoton FC
Suduva
0 2
Rapid Wiedeń
2 4
15-07-2010
Suduva
0 - 2
Rapid Wiedeń
22-07-2010
Rapid Wiedeń
4 - 2
Suduva
Besiktas Stambuł
3 4
Vikingur
0 0
15-07-2010
Besiktas Stambuł
3 - 0
Vikingur
22-07-2010
Vikingur
0 - 4
Besiktas Stambuł
Broendby IF
3 0
FC Vaduz
0 0
15-07-2010
Broendby IF
3 - 0
FC Vaduz
22-07-2010
FC Vaduz
0 - 0
Broendby IF
FC Utrecht
4 1
KF Tirana
0 1
15-07-2010
FC Utrecht
4 - 0
KF Tirana
22-07-2010
KF Tirana
1 - 1
FC Utrecht
Maccabi Tel Awiw
2 1
Mogren
0 2
15-07-2010
Maccabi Tel Awiw
2 - 0
Mogren
22-07-2010
Mogren
2 - 1
Maccabi Tel Awiw
FK Szawle
0 0
Wisła Kraków
2 5
15-07-2010
FK Szawle
0 - 2
Wisła Kraków
22-07-2010
Wisła Kraków
5 - 0
FK Szawle
Zrinjski Mostar
4 9
Tre Penne Galazzano
1 2
15-07-2010
Zrinjski Mostar
4 - 1
Tre Penne Galazzano
22-07-2010
Tre Penne Galazzano
2 - 9
Zrinjski Mostar
Cercle Bruges
0 2
TPS
1 1
15-07-2010
Cercle Bruges
0 - 1
TPS
22-07-2010
TPS
1 - 2
Cercle Bruges
Lewski Sofia
6 2
Dundalk
0 0
15-07-2010
Lewski Sofia
6 - 0
Dundalk
22-07-2010
Dundalk
0 - 2
Lewski Sofia
Lausanne
1 1
Borac Banja Luka
0 1
15-07-2010
Lausanne
1 - 0
Borac Banja Luka
22-07-2010
Borac Banja Luka
1 - 1
Lausanne
Kalmar FF
0 2
Dacia Kiszyniów
0 0
15-07-2010
Kalmar FF
0 - 0
Dacia Kiszyniów
22-07-2010
Dacia Kiszyniów
0 - 2
Kalmar FF
Differdange 03
3 0
FK Spartak Subotica
3 2
15-07-2010
Differdange 03
3 - 3
FK Spartak Subotica
22-07-2010
FK Spartak Subotica
2 - 0
Differdange 03
Anorthosis
0 3
Sibenik
2 0
15-07-2010
Anorthosis
0 - 2
Sibenik
22-07-2010
Sibenik
0 - 3
Anorthosis
Gefle
1 1
Dinamo Tbilisi
2 2
15-07-2010
Gefle
1 - 2
Dinamo Tbilisi
22-07-2010
Dinamo Tbilisi
2 - 1
Gefle
Stabaek
2 1
FC Dnepr Mogilev
2 1
15-07-2010
Stabaek
2 - 2
FC Dnepr Mogilev
22-07-2010
FC Dnepr Mogilev
1 - 1
Stabaek
Molde
1 1
FK Jelgava
0 2
15-07-2010
Molde
1 - 0
FK Jelgava
22-07-2010
FK Jelgava
2 - 1
Molde
Austria Wiedeń
2 1
Siroki Brijeg
2 0
15-07-2010
Austria Wiedeń
2 - 2
Siroki Brijeg
22-07-2010
Siroki Brijeg
0 - 1
Austria Wiedeń
Honka
1 1
Bangor City
1 2
15-07-2010
Honka
1 - 1
Bangor City
22-07-2010
Bangor City
2 - 1
Honka
FK Baku
0 2
Budućnost Podgorica 3 1
15-07-2010
FK Baku
0 - 3
Budućnost Podgorica
22-07-2010
Budućnost Podgorica
1 - 2
FK Baku
FC Zaria
0 1
Dinamo Bukareszt
2 5
15-07-2010
FC Zaria
0 - 2
Dinamo Bukareszt
22-07-2010
Dinamo Bukareszt
5 - 1
FC Zaria
Dynamo Mińsk
5 5
JK Sillamae Kalev
1 0
15-07-2010
Dynamo Mińsk
5 - 1
JK Sillamae Kalev
22-07-2010
JK Sillamae Kalev
0 - 5
Dynamo Mińsk
Zestafoni
3 0
Dukla Bańska Bystrzyca
0 1
15-07-2010
Zestafoni
3 - 0
Dukla Bańska Bystrzyca
22-07-2010
Dukla Bańska Bystrzyca
1 - 0
Zestafoni
Elfsborg
2 1
Iskra-Stal Rybnitsa 1 0
15-07-2010
Elfsborg
2 - 1
Iskra-Stal Rybnitsa
22-07-2010
Iskra-Stal Rybnitsa
0 - 1
Elfsborg
Gorica
0 1
Randers FC
3 1
15-07-2010
Gorica
0 - 3
Randers FC
22-07-2010
Randers FC
1 - 1
Gorica
MYPA
3 5
Sant Julia
0 0
15-07-2010
MYPA
3 - 0
Sant Julia
23-07-2010
Sant Julia
0 - 5
MYPA
Ventspils
0 1
Teteks 0 3
15-07-2010
Ventspils
0 - 0
Teteks
22-07-2010
Teteks
3 - 1
Ventspils
OFK Beograd
2 1
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
2 0
15-07-2010
OFK Beograd
2 - 2
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
22-07-2010
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
0 - 1
OFK Beograd
FK Tauras Taurage
0 1
APOEL Nikozja
3 3
15-07-2010
FK Tauras Taurage
0 - 3
APOEL Nikozja
22-07-2010
APOEL Nikozja
3 - 1
FK Tauras Taurage
Rabotnicki Skopje
1 0
FC Mika
0 0
15-07-2010
Rabotnicki Skopje
1 - 0
FC Mika
22-07-2010
FC Mika
0 - 0
Rabotnicki Skopje
Valletta
1 0
Ruch Chorzów
1 0
15-07-2010
Valletta
1 - 1
Ruch Chorzów
22-07-2010
Ruch Chorzów
0 - 0
Valletta
Atyrau
0 0
Gyori ETO
3 2
15-07-2010
Atyrau
0 - 3
Gyori ETO
22-07-2010
Gyori ETO
2 - 0
Atyrau
WIT Georgia Tbilisi
0 0
Banik Ostrawa
6 0
15-07-2010
WIT Georgia Tbilisi
0 - 6
Banik Ostrawa
22-07-2010
Banik Ostrawa
0 - 0
WIT Georgia Tbilisi
Round 3
Budućnost Podgorica 1 0
Broendby IF
2 1
29-07-2010
Budućnost Podgorica
1 - 2
Broendby IF
05-08-2010
Broendby IF
1 - 0
Budućnost Podgorica
Jagiellonia Białystok
1 2
Aris Thessaloniki FC
2 2
29-07-2010
Jagiellonia Białystok
1 - 2
Aris Thessaloniki FC
05-08-2010
Aris Thessaloniki FC
2 - 2
Jagiellonia Białystok
AZ Alkmaar
2 0
IFK Goeteborg
0 1
29-07-2010
AZ Alkmaar
2 - 0
IFK Goeteborg
05-08-2010
IFK Goeteborg
1 - 0
AZ Alkmaar
Maritimo
8 2
Bangor City
2 1
29-07-2010
Maritimo
8 - 2
Bangor City
05-08-2010
Bangor City
1 - 2
Maritimo
Shamrock Rovers
0 0
Juventus Turyn
2 1
29-07-2010
Shamrock Rovers
0 - 2
Juventus Turyn
05-08-2010
Juventus Turyn
1 - 0
Shamrock Rovers
Rabotnicki Skopje
0 0
Liverpool FC
2 2
29-07-2010
Rabotnicki Skopje
0 - 2
Liverpool FC
05-08-2010
Liverpool FC
2 - 0
Rabotnicki Skopje
Viktoria Pilzno
1 0
Besiktas Stambuł
1 3
29-07-2010
Viktoria Pilzno
1 - 1
Besiktas Stambuł
05-08-2010
Besiktas Stambuł
3 - 0
Viktoria Pilzno
Sturm Graz
2 1
Dinamo Tbilisi
0 1
29-07-2010
Sturm Graz
2 - 0
Dinamo Tbilisi
05-08-2010
Dinamo Tbilisi
1 - 1
Sturm Graz
FC Nordsjaelland
0 1
Sporting Lizbona
1 2
29-07-2010
FC Nordsjaelland
0 - 1
Sporting Lizbona
05-08-2010
Sporting Lizbona
2 - 1
FC Nordsjaelland
Crvena Zvezda Belgrad
1 1
Slovan Bratysława
2 1
29-07-2010
Crvena Zvezda Belgrad
1 - 2
Slovan Bratysława
05-08-2010
Slovan Bratysława
1 - 1
Crvena Zvezda Belgrad
Gyori ETO
0 1
Montpellier
1 0
29-07-2010
Gyori ETO
0 - 1
Montpellier
05-08-2010
Montpellier
0 - 1
Gyori ETO
NK Maribor
3 3
Hibernian
0 2
29-07-2010
NK Maribor
3 - 0
Hibernian
05-08-2010
Hibernian
2 - 3
NK Maribor
Olympiakos Pireus
2 0
Maccabi Tel Awiw
1 1
29-07-2010
Olympiakos Pireus
2 - 1
Maccabi Tel Awiw
05-08-2010
Maccabi Tel Awiw
1 - 0
Olympiakos Pireus
Cercle Bruges
1 1
Anorthosis
0 3
29-07-2010
Cercle Bruges
1 - 0
Anorthosis
05-08-2010
Anorthosis
3 - 1
Cercle Bruges
Dinamo Bukareszt
3 0
Hajduk Split
1 3
29-07-2010
Dinamo Bukareszt
3 - 1
Hajduk Split
05-08-2010
Hajduk Split
3 - 0
Dinamo Bukareszt
Galatasaray Stambuł
2 5
OFK Beograd
2 1
29-07-2010
Galatasaray Stambuł
2 - 2
OFK Beograd
05-08-2010
OFK Beograd
1 - 5
Galatasaray Stambuł
Wisła Kraków
0 2
FK Karabach
1 3
29-07-2010
Wisła Kraków
0 - 1
FK Karabach
05-08-2010
FK Karabach
3 - 2
Wisła Kraków
Maccabi Hajfa
1 1
Dynamo Mińsk
0 3
29-07-2010
Maccabi Hajfa
1 - 0
Dynamo Mińsk
05-08-2010
Dynamo Mińsk
3 - 1
Maccabi Hajfa
Kalmar FF
1 2
Lewski Sofia
1 5
29-07-2010
Kalmar FF
1 - 1
Lewski Sofia
05-08-2010
Lewski Sofia
5 - 2
Kalmar FF
Odense
5 0
Zrinjski Mostar
3 0
29-07-2010
Odense
5 - 3
Zrinjski Mostar
05-08-2010
Zrinjski Mostar
0 - 0
Odense
Aalesund
1 0
Motherwell
1 3
29-07-2010
Aalesund
1 - 1
Motherwell
05-08-2010
Motherwell
3 - 0
Aalesund
APOEL Nikozja
1 3
Jablonec
0 1
29-07-2010
APOEL Nikozja
1 - 0
Jablonec
05-08-2010
Jablonec
1 - 3
APOEL Nikozja
Randers FC
2 1
Lausanne
3 1
29-07-2010
Randers FC
2 - 3
Lausanne
05-08-2010
Lausanne
1 - 1
Randers FC
FC Utrecht
1 3
FC Luzern
0 1
29-07-2010
FC Utrecht
1 - 0
FC Luzern
05-08-2010
FC Luzern
1 - 3
FC Utrecht
Elfsborg
5 2
Teteks 0 1
29-07-2010
Elfsborg
5 - 0
Teteks
05-08-2010
Teteks
1 - 2
Elfsborg
Molde
2 2
VfB Stuttgart
3 2
29-07-2010
Molde
2 - 3
VfB Stuttgart
05-08-2010
VfB Stuttgart
2 - 2
Molde
Karpaty Lwów
1 1
Zestafoni
0 0
29-07-2010
Karpaty Lwów
1 - 0
Zestafoni
05-08-2010
Zestafoni
0 - 1
Karpaty Lwów
Ruch Chorzów
1 0
Austria Wiedeń
3 3
29-07-2010
Ruch Chorzów
1 - 3
Austria Wiedeń
05-08-2010
Austria Wiedeń
3 - 0
Ruch Chorzów
FC Dnepr Mogilev
1 2
Banik Ostrawa
0 1
29-07-2010
FC Dnepr Mogilev
1 - 0
Banik Ostrawa
05-08-2010
Banik Ostrawa
1 - 2
FC Dnepr Mogilev
Beroe
1 0
Rapid Wiedeń
1 3
29-07-2010
Beroe
1 - 1
Rapid Wiedeń
03-08-2010
Rapid Wiedeń
3 - 0
Beroe
FC Inter
1 2
Genk
5 3
29-07-2010
FC Inter
1 - 5
Genk
05-08-2010
Genk
3 - 2
FC Inter
MYPA
1 3
FC Timisoara 2 3
29-07-2010
MYPA
1 - 2
FC Timisoara
05-08-2010
FC Timisoara
3 - 3
MYPA
FK Spartak Subotica
2 0
Dnipro Dniepropietrowsk
1 2
29-07-2010
FK Spartak Subotica
2 - 1
Dnipro Dniepropietrowsk
05-08-2010
Dnipro Dniepropietrowsk
2 - 0
FK Spartak Subotica
Sybir Nowosybirsk
1 1
Apollon Limassol
0 2
29-07-2010
Sybir Nowosybirsk
1 - 0
Apollon Limassol
05-08-2010
Apollon Limassol
2 - 1
Sybir Nowosybirsk
CSKA Sofia
3 2
Cliftonville
0 1
27-07-2010
CSKA Sofia
3 - 0
Cliftonville
05-08-2010
Cliftonville
1 - 2
CSKA Sofia
final
Villarreal
5 2
FC Dnepr Mogilev
0 1
19-08-2010
Villarreal
5 - 0
FC Dnepr Mogilev
26-08-2010
FC Dnepr Mogilev
1 - 2
Villarreal
Sporting Lizbona
0 3
Broendby IF
2 0
19-08-2010
Sporting Lizbona
0 - 2
Broendby IF
26-08-2010
Broendby IF
0 - 3
Sporting Lizbona
Borussia Dortmund
4 1
FK Karabach
0 0
19-08-2010
Borussia Dortmund
4 - 0
FK Karabach
26-08-2010
FK Karabach
0 - 1
Borussia Dortmund
Sturm Graz
1 0
Juventus Turyn
2 1
19-08-2010
Sturm Graz
1 - 2
Juventus Turyn
26-08-2010
Juventus Turyn
1 - 0
Sturm Graz
Dundee United
0 1
AEK Ateny
1 1
19-08-2010
Dundee United
0 - 1
AEK Ateny
26-08-2010
AEK Ateny
1 - 1
Dundee United
AZ Alkmaar
2 1
Aktobe
0 2
19-08-2010
AZ Alkmaar
2 - 0
Aktobe
26-08-2010
Aktobe
2 - 1
AZ Alkmaar
Getafe
1 1
APOEL Nikozja
0 1
19-08-2010
Getafe
1 - 0
APOEL Nikozja
26-08-2010
APOEL Nikozja
1 - 1
Getafe
Gyori ETO
0 1
Dinamo Zagrzeb
2 2
19-08-2010
Gyori ETO
0 - 2
Dinamo Zagrzeb
26-08-2010
Dinamo Zagrzeb
2 - 1
Gyori ETO
SSC Napoli
1 2
Elfsborg
0 0
19-08-2010
SSC Napoli
1 - 0
Elfsborg
26-08-2010
Elfsborg
0 - 2
SSC Napoli
FC Timisoara 0 0
Manchester City
1 2
19-08-2010
FC Timisoara
0 - 1
Manchester City
26-08-2010
Manchester City
2 - 0
FC Timisoara
Celtic Glasgow
2 0
FC Utrecht
0 4
19-08-2010
Celtic Glasgow
2 - 0
FC Utrecht
26-08-2010
FC Utrecht
4 - 0
Celtic Glasgow
Liverpool FC
1 2
Trabzonspor
0 1
19-08-2010
Liverpool FC
1 - 0
Trabzonspor
26-08-2010
Trabzonspor
1 - 2
Liverpool FC
Club Brugge
2 3
Dynamo Mińsk
1 2
19-08-2010
Club Brugge
2 - 1
Dynamo Mińsk
26-08-2010
Dynamo Mińsk
2 - 3
Club Brugge
CSKA Sofia
3 2
TNS
0 2
19-08-2010
CSKA Sofia
3 - 0
TNS
26-08-2010
TNS
2 - 2
CSKA Sofia
Genk
0 2
FC Porto
3 4
19-08-2010
Genk
0 - 3
FC Porto
26-08-2010
FC Porto
4 - 2
Genk
PAOK Saloniki
1 1
Fenerbahce
0 1
19-08-2010
PAOK Saloniki
1 - 0
Fenerbahce
26-08-2010
Fenerbahce
1 - 1
PAOK Saloniki
Hajduk Split
4 1
Unirea Urziceni
1 1
19-08-2010
Hajduk Split
4 - 1
Unirea Urziceni
26-08-2010
Unirea Urziceni
1 - 1
Hajduk Split
Lausanne
1 1
Lokomotiw Moskwa
1 1
19-08-2010
Lausanne
1 - 1
Lokomotiw Moskwa
26-08-2010
Lokomotiw Moskwa
1 - 1
Lausanne
Palermo
3 2
NK Maribor
0 3
19-08-2010
Palermo
3 - 0
NK Maribor
26-08-2010
NK Maribor
3 - 2
Palermo
Galatasaray Stambuł
2 1
Karpaty Lwów
2 1
19-08-2010
Galatasaray Stambuł
2 - 2
Karpaty Lwów
26-08-2010
Karpaty Lwów
1 - 1
Galatasaray Stambuł
Steaua Bukareszt
1 0
Grasshopper
0 1
19-08-2010
Steaua Bukareszt
1 - 0
Grasshopper
26-08-2010
Grasshopper
1 - 0
Steaua Bukareszt
Feyenoord Rotterdam
1 0
Gent
0 2
19-08-2010
Feyenoord Rotterdam
1 - 0
Gent
26-08-2010
Gent
2 - 0
Feyenoord Rotterdam
Odense
2 1
Motherwell
1 0
19-08-2010
Odense
2 - 1
Motherwell
26-08-2010
Motherwell
0 - 1
Odense
AIK Sztokholm
0 1
Lewski Sofia
0 2
19-08-2010
AIK Sztokholm
0 - 0
Lewski Sofia
26-08-2010
Lewski Sofia
2 - 1
AIK Sztokholm
Debreceni VSC
2 2
Liteks Łowecz
0 1
19-08-2010
Debreceni VSC
2 - 0
Liteks Łowecz
26-08-2010
Liteks Łowecz
1 - 2
Debreceni VSC
Dnipro Dniepropietrowsk
0 0
Lech Poznań
1 0
19-08-2010
Dnipro Dniepropietrowsk
0 - 1
Lech Poznań
26-08-2010
Lech Poznań
0 - 0
Dnipro Dniepropietrowsk
FC Vaslui
0 0
Lille
0 2
19-08-2010
FC Vaslui
0 - 0
Lille
26-08-2010
Lille
2 - 0
FC Vaslui
Omonia Nikozja
0 2
Metalist Charków
1 2
19-08-2010
Omonia Nikozja
0 - 1
Metalist Charków
26-08-2010
Metalist Charków
2 - 2
Omonia Nikozja
Rapid Wiedeń
1 3
Aston Villa
1 2
19-08-2010
Rapid Wiedeń
1 - 1
Aston Villa
26-08-2010
Aston Villa
2 - 3
Rapid Wiedeń
Slovan Bratysława
0 2
VfB Stuttgart
1 2
19-08-2010
Slovan Bratysława
0 - 1
VfB Stuttgart
26-08-2010
VfB Stuttgart
2 - 2
Slovan Bratysława
CSKA Moskwa
4 2
Anorthosis
0 1
19-08-2010
CSKA Moskwa
4 - 0
Anorthosis
24-08-2010
Anorthosis
1 - 2
CSKA Moskwa
Bayer Leverkusen
3 3
Tavriia
0 1
19-08-2010
Bayer Leverkusen
3 - 0
Tavriia
26-08-2010
Tavriia
1 - 3
Bayer Leverkusen
PSG
2 3
Maccabi Tel Awiw
0 4
19-08-2010
PSG
2 - 0
Maccabi Tel Awiw
26-08-2010
Maccabi Tel Awiw
4 - 3
PSG
BATE Borysów
3 2
Maritimo
0 1
19-08-2010
BATE Borysów
3 - 0
Maritimo
26-08-2010
Maritimo
1 - 2
BATE Borysów
Sybir Nowosybirsk
1 0
PSV Eindhoven
0 5
19-08-2010
Sybir Nowosybirsk
1 - 0
PSV Eindhoven
26-08-2010
PSV Eindhoven
5 - 0
Sybir Nowosybirsk
Aris Thessaloniki FC
1 1
Austria Wiedeń
0 1
17-08-2010
Aris Thessaloniki FC
1 - 0
Austria Wiedeń
26-08-2010
Austria Wiedeń
1 - 1
Aris Thessaloniki FC
Besiktas Stambuł
2 4
HJK Helsinki
0 0
17-08-2010
Besiktas Stambuł
2 - 0
HJK Helsinki
26-08-2010
HJK Helsinki
0 - 4
Besiktas Stambuł
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Round 1
Droebak/Frogn 0
Kvik Halden
1
Stranda 0
Aalesund
8
Aalgaard FK 1
Mandalskameratene 2
Stord 1
Aasane
3
Harstad 0
Alta 2
Alvdal 0
Rosenborg Trondheim
7
Arendal Fotball 2
Start
5
Ullern
0
Asker 2
Fana 3
Austevoll 1
Baerum
5
Ull/Kisa 1
Traeff 4
Bergsoey 1
Birkebeineren 3
Raufoss 2
Bjarg 4
Nest Sotra
0
Sortland IL 0
Bodoe/Glimt
4
Tertnes 0
Brann
3
Staal Joerpeland 2
Bryne
1
Charlottenlund 0
Tillerbyen
4
Drammen FK 1
Hoenefoss
5
Egersund 0
Viking
4
Eidsvaag 0
Molde
11
Eik-Toensberg 1
Odds Ballklubb
4
Elverum 1
Kjelsaas 2
Finnsnes 3
Tromsoe
6
Fjellhamar 0
Kongsvinger 10
Vaulen 0
FK Haugesund
10
Skarphedin
2
FK Toensberg 3
Flekkeroey 5
Fram Larvik 0
Floeya 0
Skarp 1
Fyllingen 2
Foerde 1
Nesodden 2
Follo
0
Korsvoll 0
Fredrikstad
6
Gjoevik FF 3
Frigg 1
Funnefoss/Vormsund 0
Lillestroem
3
Moelven 0
Hamarkameratene 3
Hammerfest
1
Tromsdalen 9
Hasle/Loeren 4
Moss 2
Tornado Maaloey 4
Herd 0
Volda 1
Hoedd
4
Holmlia 0
Stabaek
1
Husoey/Foynland 0
Sandefjord
5
Notodden 3
Jevnaker 1
Kattem 0
Ranheim
4
KIL/Hemne 0
Kristiansund BK
1
Kongsberg 0
Stroemsgodset
8
Vidar 2
Kopervik 1
Steinkjer 1
Levanger
2
Loerenskog 1
Lillehammer FK 0
Vadmyra 1
Loev-Ham 3
Senja 3
Mjoelner 2
Uraedd FK 1
Mjoendalen
7
Verdal 3
Nardo 0
Ottestad 0
NIL-Trysil 1
Oern-Horten 4
Pors Grenland 4
Oldenborg 1
Vaalerenga
12
Vard Haugesund 0
Randaberg 2
Saga 2
Sogndal
6
Sprint Jeloey 0
Sarpsborg 08
1
Skedsmo
1
Stroemmen
3
Valdres FK 1
Skeid 3
Sogne 2
Vindbjart 3
Stjoerdals Blink
2
Strindheim 1
Byaasen 2
Mo 1
Brumunddal 2
KFUM
3
Brodd 0
Sandnes
1
Round 2
Asker 4
Oern-Horten 2
Hamarkameratene 1
Byaasen 3
Fyllingen 0
Sogndal
2
Kristiansund BK
0
Hoedd
2
Skeid 3
Kongsvinger 4
Staal Joerpeland 0
Viking
3
Tornado Maaloey 0
Aalesund
5
Aasane
1
Loev-Ham 1
Alta 3
Tromsdalen 0
Baerum
2
Sarpsborg 08
3
Birkebeineren 1
Stroemsgodset
2
Bjarg 0
FK Haugesund
3
Bodoe/Glimt
6
Skarp 1
Fana 2
Brann
3
FK Toensberg 0
Mjoendalen
2
Randaberg 3
Flekkeroey 2
Nesodden 0
Fredrikstad
3
Gjoevik FF 0
Lillestroem
2
Hasle/Loeren 1
Stabaek
2
KFUM
0
Hoenefoss
2
Kjelsaas 2
Vaalerenga
1
Kvik Halden
1
Sandefjord
2
Levanger
1
Tillerbyen
1
NIL-Trysil 3
Loerenskog 5
Mandalskameratene 0
Odds Ballklubb
2
Traeff 0
Molde
2
Stroemmen
0
Notodden 1
Stjoerdals Blink
2
Ranheim
3
Verdal 0
Rosenborg Trondheim
5
Sandnes
2
Vidar 0
Senja 0
Tromsoe
3
Vindbjart 3
Start
4
Round 3
Aasane
0
Brann
1
Kongsvinger 1
Odds Ballklubb
2
Hoedd
1
Aalesund
2
Ranheim
0
Alta 0
Sogndal
2
Asker 0
Tromsoe
3
Bodoe/Glimt
0
Byaasen 3
Rosenborg Trondheim
6
Randaberg 3
FK Haugesund
5
Loerenskog 0
Fredrikstad
4
Hoenefoss
3
Stabaek
1
Kjelsaas 1
Sarpsborg 08
2
Lillestroem
0
Sandefjord
0
Mjoendalen
1
Stroemsgodset
2
Tillerbyen
1
Molde
7
Notodden 1
Start
2
Viking
2
Sandnes
0
Round 4
Rosenborg Trondheim
2
Lillestroem
2
Aalesund
3
Sarpsborg 08
0
Alta 1
Tromsoe
0
Brann
2
Sogndal
2
FK Haugesund
2
Viking
3
Odds Ballklubb
1
Fredrikstad
2
Molde
3
Hoenefoss
1
Start
1
Stroemsgodset
0
quarterfinal
Viking
1
Brann
1
Fredrikstad
3
Molde
2
Aalesund
3
Rosenborg Trondheim
1
Start
1
Alta 0
semifinal
Aalesund
1
Start
0
Fredrikstad
0
Brann
2
final
Brann
1
Aalesund
2
Winner Aalesund
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Round 2
Levanger
2
Follo
3
Skeid 2
Fredrikstad
4
Skarboevik 2
Aalesund
3
Alta 3
Nardo 1
Asker 1
Sarpsborg 08
2
Baerum
0
Stabaek
2
IL Staalkameratene 0
Bodoe/Glimt
4
Fyllingen 1
Brann
0
Brumunddal 1
Lillestroem
6
Bryne
5
Stavanger 1
Byaasen 0
Tromsoe
2
Eidsvold TF 0
Stroemmen
4
Fana 0
Lyn
3
Vard Haugesund 1
FK Haugesund
2
FK Toensberg 3
Vaalerenga
2
Flekkeroey 1
Odds Ballklubb
2
Tromsdalen 5
Floeya 1
Foerde 2
Sogndal
3
Hamarkameratene 0
NIL-Trysil 0
Valdres FK 3
Hoenefoss
3
Moss 3
KFUM
1
Kjelsaas 2
Sandefjord
3
Lillehammer FK 2
Kongsvinger 5
Kristiansund BK
1
Ranheim
2
Nest Sotra
1
Loev-Ham 4
Mandalskameratene 1
Start
2
Notodden 0
Mjoendalen
1
Strindheim 2
Molde
4
Randaberg 2
Viking
4
Raufoss 0
Stroemsgodset
1
Steinkjer 1
Rosenborg Trondheim
4
Sandnes
1
Stord 0
Round 3
Rosenborg Trondheim
3
Alta 1
Sarpsborg 08
2
Hoenefoss
2
Fyllingen 1
Viking
4
Start
2
Sandnes
0
Loev-Ham 2
Aalesund
1
Bodoe/Glimt
1
Ranheim
2
FK Haugesund
6
Bryne
1
Stabaek
3
FK Toensberg 3
Follo
4
Lillestroem
2
Stroemmen
2
Fredrikstad
5
Kongsvinger 2
NIL-Trysil 1
Lyn
2
Stroemsgodset
4
Odds Ballklubb
6
Mjoendalen
2
Molde
1
Sogndal
3
Sandefjord
4
Moss 2
Tromsdalen 0
Tromsoe
2
Round 4
Stroemsgodset
3
FK Haugesund
0
FK Toensberg 0
Follo
2
Fredrikstad
0
Start
1
Hoenefoss
1
Odds Ballklubb
5
Viking
2
Kongsvinger 0
Sogndal
3
Loev-Ham 1
Tromsoe
0
Ranheim
2
Sandefjord
1
Rosenborg Trondheim
4
quarterfinal
Odds Ballklubb
2
Viking
1
Follo
3
Sogndal
1
Rosenborg Trondheim
4
Start
3
Ranheim
1
Stroemsgodset
2
semifinal
Stroemsgodset
2
Odds Ballklubb
0
Follo
3
Rosenborg Trondheim
2
final
Follo
0
Stroemsgodset
2
Winner Stroemsgodset
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Wszystkie
Home
Away
#
Drużyna
GP
Pts
W
D
L
G+
G-
GD
Forma
NG
H2H
1
Rosenborg Trondheim
30
68
19
11
0
58
24
34
D
D
W
W
W
2
Vaalerenga
30
61
19
4
7
69
36
33
W
L
W
W
L
3
Tromsoe
30
50
14
8
8
36
30
6
L
W
L
L
D
4
Aalesund
30
47
14
5
11
46
37
9
D
W
W
D
L
5
Odds Ballklubb
30
46
12
10
8
48
41
7
D
W
D
W
L
6
FK Haugesund
30
45
12
9
9
51
39
12
D
L
W
W
W
7
Stroemsgodset
30
43
13
4
13
51
59
-8
W
L
W
L
L
8
Start
30
42
11
9
10
57
60
-3
D
L
W
D
D
9
Viking
30
41
10
11
9
48
41
7
W
D
L
L
W
10
Lillestroem
30
40
9
13
8
51
44
7
L
D
L
W
W
11
Molde
30
40
10
10
10
42
45
-3
W
W
D
W
W
12
Stabaek
30
39
11
6
13
46
47
-1
L
W
L
L
W
13
Brann
30
34
8
10
12
48
50
-2
D
L
W
L
W
14
Hoenefoss
30
27
7
6
17
28
62
-34
L
W
L
L
L
15
Kongsvinger
30
20
4
8
18
27
58
-31
L
D
L
D
L
16
Sandefjord
30
12
2
6
22
25
58
-33
W
L
L
D
L
Wszystkie
Home
Away
#
Drużyna
GP
Pts
W
D
L
G+
G-
GD
Forma
NG
H2H
1
Molde
30
58
17
7
6
54
38
16
L
W
D
D
D
2
Tromsoe
30
53
15
8
7
56
34
22
W
W
D
D
W
3
Rosenborg Trondheim
30
49
14
7
9
69
44
25
W
L
L
W
L
4
Brann
30
48
14
6
10
51
49
2
L
W
W
W
L
5
Odds Ballklubb
30
48
14
6
10
44
44
0
L
W
W
W
D
6
FK Haugesund
30
47
14
5
11
55
43
12
W
W
D
L
W
7
Vaalerenga
30
47
14
5
11
42
33
9
W
L
L
L
W
8
Stroemsgodset
30
45
12
9
9
44
43
1
L
W
D
W
D
9
Aalesund
30
43
12
7
11
36
38
-2
W
L
D
W
W
10
Stabaek
30
39
11
6
13
44
50
-6
L
L
D
L
D
11
Viking
30
37
9
10
11
33
40
-7
L
D
D
W
L
12
Fredrikstad
30
36
10
6
14
38
41
-3
D
W
D
W
L
13
Lillestroem
30
34
9
7
14
46
52
-6
D
L
D
L
D
14
Sogndal
30
34
8
10
12
24
31
-7
W
L
D
D
D
15
Start
30
26
7
5
18
39
61
-22
L
D
D
L
W
16
Sarpsborg 08
30
21
5
6
19
31
65
-34
W
L
D
L
L
final
Aalesund
1
Rosenborg Trondheim
3
Winner Rosenborg Trondheim
Pokaż pełną drabinkę Ukryj drabinkę
Aalesund Terminarz
czerwiec 2024
Najlepsi strzelcy Aalesund
Wszystkie
Home
Away
Nazwa
Wartość
Procent
Zdobytych bramek
138
Średnio na mecz: 1.62
Straconych bramek
106
Średnio na mecz: 1.25
Meczów, w których drużyna i przeciwnik strzeliły gola
49
Meczów, w których drużyna nie straciła gola
25
Średnia suma bramek strzelonych w meczu przez drużynę i przeciwnika
2.87
Wygranych meczów do zera (WTN)
22
Przegranych meczów do zera (LTN)
11
Meczów, w których drużyna strzeliła gola w obu połowach
5
Meczów, w których drużyna straciła gola w obu połowach
1
Wszystkie
Home
Away
Statystyka meczów, które drużyna Aalesund wygrała lub przegrała z daną różnicą bramek.
Nazwa
1. golem
2. golami
3. golami
4 i więcej golami
Wygranych
19
15
2
3
Przegranych
14
10
3
0
Lista najczęstszych wyników meczów w lidze
Wyniki
Liczba
Procent
2-0
7
1-0
6
3-1
6
2-1
4
1-3
4
1-1
4
2-2
3
0-0
2
3-0
2
0-1
1
2-3
1
7-0
1
3-3
1
1-2
1